Żelowy zawrót głowy 2+1 Gratis

Nie ma jeszcze oceny E-mail

Aktualny stan magazynu:
110
  • Opis
  • Opinie

Twój idealny zestaw żeli!
Kup dwa żele UV 30 ml w promocyjnej cenie, a GRATIS otrzymasz żel T3 LED 7g.
DOWOLNA KONFIGURACJA! 

Do wyboru żel UV 30 ml:
- starlite
- acrygel
- wapniowy
- shimmerize
- fibergel

Do wyboru żele LED 7g:
#6931 galaretta clear,
#6927 clear,
#6934 galaretta white,
#6930 white,
#6932G petal pink, 
#6928 petal pink;
#6933G pink,
#6929 pink ,
#16002G brazilian blush,
#16001G Welsh Rose


Starlite żel - Jednofazowy, kwasowy, o bardzo dobrej przyczepności. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu. Łatwy do nakładania i opracowania.
Żel wapniowy - Na naturalną płytkę paznokcia. Wzbogacony związkami wapnia, które głęboko wnikają w płytkę paznokcia chroniąc przed pękaniem i rozdwajaniem.
Acrygel - Rewolucyjna metoda polegająca na łączeniu pudru do acrygelu z żelem do acrygelu dająca twardość akrylu i elastyczność żelu. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu oraz do zastosowania na naturalna płytkę paznokcia w celu jej wzmocnienia. Łatwy do nakładania i opracowywania.
Shimmerize - Wysokiej jakości elastyczny żel ze srebrnym brokatem do zdobień. Nie żółknie. Brokat pozwala na uzyskanie doskonałych efektów wykończeniowych.
Fibergel - Żel modelujący do budowania paznokcia, samopoziomujący. Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy o doskonałej przyczepności. Idealnie kryje i maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook